Wiseco Piston Kit Mits 4B11 Evo X ’08+ Str. 86.0mm 8.8:1
649,49 €
Esgotado
REF:
WK698M8675
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Bore - Actual | 86.75 mm |
| Bore - Oversize | mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.8:1 |
| Deck Clearance | mm |
| Dome Volume | -8.00 cc |
| GTIN | 00193564269881 |
| Image Info | These images are actual |
| Material Type | 2618 |
| Package Height | 114,30 mm |
| Package Length | 215,90 mm |
| Package Weight | 2358.68 g |
| Package Width | 203,20 mm |
| Piston Pin Diameter | 23.00 mm |
| Weight - Nominal | g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Kit Mits 4B11 Evo X ’08+ Str. 86.0mm 8.8:1” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.