Wiseco Piston Kit Kawasaki 100 G5B/Ke/H/V 1949CD (NO PIN)
102,08 €
1 em stock
REF:
W369M04950
Categoria: Powersports
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Additional Info | PISTON PIN NOT INCLUDED – order part nr S517 |
| Bore - Actual | 49.50 mm |
| Bore - Oversize | STD |
| Bore - Standard | 49.50 mm |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 100 cc |
| GTIN | 00193564132499 |
| Package Height | 82,55 mm |
| Package Length | 76,20 mm |
| Package Weight | 226.80 g |
| Package Width | 76,20 mm |
| Stroke | 51.80 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Kit Kawasaki 100 G5B/Ke/H/V 1949CD (NO PIN)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.