Wiseco Head Gasket Toyota/Lexus 3.0L 24V 2JZGTE-1.30mm
246,74 €
Esgotado
REF:
WW6326
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Gaskets Individual |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 3.0L 24v – 2JZ-GTE |
| Bore - Actual | 87.00 mm |
| Bore Range | 87.00-87.00 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564177490 |
| Image Info | These images are actual |
| Material Type | Spring Steel |
| Technical Description | .040 in |
| Thickness | 1.30 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Head Gasket Toyota/Lexus 3.0L 24V 2JZGTE-1.30mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.