Wiseco Head Gasket Nissan RB25DET 2.5L 87.00mm 1.3mm
256,43 €
Esgotado
REF:
WW6800
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Gaskets Individual |
| Marca Veículo | Nissan |
| Modelo Veículo | 2.5L 24v – RB25DET |
| Bore - Actual | 87.00 mm |
| Bore Range | 87.00-87.00 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564177803 |
| Image Info | These images are actual |
| Material Type | MLS |
| Position | Head Gasket |
| Thickness | 1.30 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Head Gasket Nissan RB25DET 2.5L 87.00mm 1.3mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.