Supertech Valve Seal Kit Intake Mitsubishi 4G63
8,48 €
Esgotado
REF:
VS-M6.6I-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Seals |
| Marca Veículo | Mitsubishi |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 4G63 6-bolt, 2.0L 16v – 4G63 7-bolt |
| Inside Diameter | 6.60 mm |
| Position | Intake |
| Material Type | Polyacrylic |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244495 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 16,00 mm |
| Package Length | 69,00 mm |
| Package Weight | 20.00 g |
| Package Width | 44,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Seal Kit Intake Mitsubishi 4G63” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.