Supertech Valve Seal Kit Intake & Exhaust Subaru FA20
12,19 €
Esgotado
REF:
VS-SU5.5-EI-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Seals |
| Marca Veículo | Subaru |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – FA20, 2.0L 16v – FA20DIT |
| Position | Intake & Exhaust |
| Inside Diameter | 5.50 mm |
| Material Type | Viton |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245201 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 13,00 mm |
| Package Length | 72,00 mm |
| Package Weight | 10.00 g |
| Package Width | 50,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Seal Kit Intake & Exhaust Subaru FA20” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.