Supertech Valve Seal Kit Intake & Exhaust Mini W11B16 Tritec
38,56 €
Esgotado
REF:
VSI-M6E-16
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Seals |
| Marca Veículo | Mini |
| Modelo Veículo | 1.6L 16v – W11B16 |
| Inside Diameter | 6.00 mm |
| Position | Intake & Exhaust |
| Material Type | Viton |
| Additional Info | Set of 16 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 38,00 mm |
| Package Length | 194,00 mm |
| Package Weight | 118.00 g |
| Package Width | 77,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Seal Kit Intake & Exhaust Mini W11B16 Tritec” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.