Supertech Valve Kit Intake Toyota B58 30.10mm (std) Black Ni
451,31 €
1 em stock
REF:
TIVN-1058-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 3.0L 24v – B58 |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721244808 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 99.50 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 30.10 mm |
| Package Height | 65,00 mm |
| Package Length | 173,00 mm |
| Package Weight | 514.00 g |
| Package Width | 162,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 4.96 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Toyota B58 30.10mm (std) Black Ni” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.