Supertech Valve Kit Intake Toyota 3S-GTE 34.00mm (+0.5) Blac
236,00 €
Esgotado
REF:
TIVN-1011-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 3S-GTE |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245469 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 100.50 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 34.00 mm |
| Package Height | 57,00 mm |
| Package Length | 171,00 mm |
| Package Weight | 476.00 g |
| Package Width | 271,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.98 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Toyota 3S-GTE 34.00mm (+0.5) Blac” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.