Supertech Valve Kit Intake Subaru FA20 35.00mm (Std) Blk Nit
261,40 €
Esgotado
REF:
SIVN-1050-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Subaru |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – FA20 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244473 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 103.30 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 35.00 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 140,00 mm |
| Package Weight | 432.00 g |
| Package Width | 150,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.46 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Subaru FA20 35.00mm (Std) Blk Nit” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.