Supertech Valve Kit Intake Subaru FA20 34.00 (Std) Blk Nitr
276,35 €
10 em stock
REF:
SIVN-1049-2-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Subaru |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – FA20DIT |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245155 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 105.00 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 34.00 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 166,00 mm |
| Package Weight | 438.00 g |
| Package Width | 175,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.46 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Subaru FA20 34.00 (Std) Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.