Supertech Valve Kit Intake Subaru EJ20 37.00mm (+1) Black Ni
253,69 €
Esgotado
REF:
SIVN-1014-2-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Subaru |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – EJ20, 2.0L 16v – EJ205/207, 2.5L 16v – EJ255, 2.5L 16v – EJ257, 2.5L 16v – EJ257 – EJ20 head |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245241 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 103.85 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 37.00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.96 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Subaru EJ20 37.00mm (+1) Black Ni” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.