Supertech Valve Kit Intake PSA EW10J4 33.30mm Blk Nitr
281,12 €
1 em stock
REF:
PEIVN-28594-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Peugeot/Citroën |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – EW10J4 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245185 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 106.20 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 33.30 mm |
| Package Height | 58,00 mm |
| Package Length | 171,00 mm |
| Package Weight | 458.00 g |
| Package Width | 164,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.98 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake PSA EW10J4 33.30mm Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.