Supertech Valve Kit Intake Nissan VR38DETT 37.15mm (Std) Blk
438,98 €
Esgotado
REF:
NIVN-1060-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Nissan |
| Modelo Veículo | 3.8L 24v – VR38DETT |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721244500 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 95.00 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 37.15 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 163,00 mm |
| Package Weight | 742.00 g |
| Package Width | 174,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.96 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Nissan VR38DETT 37.15mm (Std) Blk” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.