Supertech Valve Kit Intake Mitsubishi 4G63 36.00mm (+2.0) Bl
241,79 €
Esgotado
REF:
MIVN-1010-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Mitsubishi |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 4G63 6-bolt, 2.0L 16v – 4G63 7-bolt |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244873 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 109.66 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 36.00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 6.57 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Mitsubishi 4G63 36.00mm (+2.0) Bl” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.