Supertech Valve Kit Intake Mitsu 4G63 35.00mm (+1) Blk Nitr
241,63 €
Esgotado
REF:
MIVN-1009-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Mitsubishi |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 4G63 6-bolt, 2.0L 16v – 4G63 7-bolt |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244685 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 109.60 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 35.00 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 172,00 mm |
| Package Weight | 550.00 g |
| Package Width | 163,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 6.57 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Mitsu 4G63 35.00mm (+1) Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.