Supertech Valve Kit Intake Mini Tritec 30.70mm (+0.5) Blk Ni
265,21 €
Esgotado
REF:
MCIVN-1005S-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Mini |
| Modelo Veículo | 1.6L 16v – W11B16 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245046 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 109.58 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 30.70 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 172,00 mm |
| Package Weight | 440.00 g |
| Package Width | 162,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.94 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Mini Tritec 30.70mm (+0.5) Blk Ni” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.