Supertech Valve Kit Intake Honda K20A/Z 37.00mm (+2)flat Tit
1 194,70 €
Esgotado
REF:
HIVT-1023F-50-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Titanium |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – K20A/Z, 2.4L 16v – K24 |
| Additional Info | Set of 8 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 106.95 (-1.9) mm |
| Material Type | Titanium |
| Outside Diameter | 37.00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.48 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Honda K20A/Z 37.00mm (+2)flat Tit” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.