Supertech Valve Kit Intake Honda K20/24 35.00mm (Std) Blk Ni
241,74 €
Esgotado
REF:
HIVN-1020F-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – K20A/Z, 2.4L 16v – K24 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244335 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 108.85 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 35.00 mm |
| Package Height | 63,00 mm |
| Package Length | 163,00 mm |
| Package Weight | 492.00 g |
| Package Width | 172,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.48 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Honda K20/24 35.00mm (Std) Blk Ni” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.