Supertech Valve Kit Intake Honda H22 36.00mm (+1.0) Black Ni
241,85 €
Esgotado
REF:
HIVN-1008-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 2.2L 16v – H22 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245475 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 106.85 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 36.00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.48 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Honda H22 36.00mm (+1.0) Black Ni” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.