Supertech Valve Kit Intake Honda F20C 37.00mm (+1.0) Black N
252,61 €
Esgotado
REF:
HIVN-1035D-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – F20C, 2.2L 16v – F22C, 2.4L 16v – F20C/22C with K24 Crank |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245137 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 109.85 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 37.00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.48 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Honda F20C 37.00mm (+1.0) Black N” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.