Supertech Valve Kit Intake Ford 2.5 RS/B5254T4 31.00mm Blk N
359,10 €
Esgotado
REF:
FIVN-1045ST-10
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Ford, Volvo |
| Modelo Veículo | 2.5L 20v – B5254T4, 2.5L 20v – RS |
| Head Diameter | 31.00 mm |
| Stem Diameter | 5.96 mm |
| Length | 104.30 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Additional Info | Set of 10 |
| Position | Intake |
| Image Info | These images are representative |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Ford 2.5 RS/B5254T4 31.00mm Blk N” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.