Supertech Valve Kit Intake BMW S85 35.40mm Blk Nitr
820,80 €
Esgotado
REF:
BMIVN-1065-20
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 5.0L 40v – S85B50 |
| Additional Info | Set of 20 |
| GTIN | 01037721245178 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 111.75 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 35.40 mm |
| Package Height | 65,00 mm |
| Package Length | 248,00 mm |
| Package Weight | 1006.00 g |
| Package Width | 171,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 4.97 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake BMW S85 35.40mm Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.