Supertech Valve Kit Intake BMW M50B25 33.00mm Black Nitride
438,71 €
Esgotado
REF:
BMIVN-1030-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 2.5L 24v – M50B25, 2.5L 24v – M50B25TU, 2.5L 24v – M52B25, 2.8L 24v – M52B28, 3.0L 24v – M54B30, 3.0L 24v – S50B30US, 3.2L 24v – S52B32US |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 33.00 mm |
| Length | 123.80 mm |
| Position | Intake |
| Additional Info | Set of 12 |
| Treatment | Black Nitride |
| Stem Diameter | 5.97 mm |
| GTIN | 01037721244778 |
| Image Info | These images are representative |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake BMW M50B25 33.00mm Black Nitride” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.