Supertech Valve Kit Intake BMW M42 33.00mm Black Nitride
292,37 €
Esgotado
REF:
BMIVN-1030S-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 1.8L 16v – M42B18 |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 33.00 mm |
| Length | 125.00 mm |
| Position | Intake |
| Additional Info | Set of 8 |
| Treatment | Black Nitride |
| Stem Diameter | 5.97 mm |
| GTIN | 01037721245413 |
| Image Info | These images are representative |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake BMW M42 33.00mm Black Nitride” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.