Supertech Valve Kit Exhaust VAG EA113 28.00mm (std) Sodium f
616,21 €
Esgotado
REF:
VWEVI-1002S-HS-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – EA113, 2.0L 16v – EA888, 2.0L 16v – EA888 GEN3 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245470 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 101.80 mm |
| Material Type | Sodium filled Inconel |
| Outside Diameter | 28.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.96 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust VAG EA113 28.00mm (std) Sodium f” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.