Supertech Valve Kit Exhaust VAG 1.8L 8v 33.00mm L:90.95mm
134,64 €
Esgotado
REF:
VWEVN-1014-4
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 1.8L 8v |
| Head Diameter | 33.00 mm |
| Length | 90.95 mm |
| Stem Diameter | 6.96 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Position | Exhaust |
| Treatment | Black Nitrided |
| Additional Info | Set of 4 |
| GTIN | 01037721245123 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 62,00 mm |
| Package Length | 354,00 mm |
| Package Weight | 290.00 g |
| Package Width | 183,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust VAG 1.8L 8v 33.00mm L:90.95mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.