Supertech Valve Kit Exhaust VAG 1.8L 20v T 30.90mm (+1) Sodi
615,73 €
Esgotado
REF:
AEVI-1106S-HS-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 1.8L 20v T |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245434 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 103.90 mm |
| Material Type | Sodium filled Inconel |
| Outside Diameter | 30.90 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.94 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust VAG 1.8L 20v T 30.90mm (+1) Sodi” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.