Supertech Valve Kit Exhaust VAG 1.8/2.0 16v 28.50mm Inconel
448,36 €
Esgotado
REF:
VWEVI-1035-10
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 2.2L 20v – RS2 |
| Additional Info | Set of 10 |
| Length | 98.20 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 28.50 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 7.00 mm |
| GTIN | 01037721244366 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 166,00 mm |
| Package Weight | 604.00 g |
| Package Width | 173,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust VAG 1.8/2.0 16v 28.50mm Inconel” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.