Supertech Valve Kit Exhaust Subaru EJ20/25 32.00mm (Std) Blk
251,23 €
Esgotado
REF:
SEVN-1010-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Subaru |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – EJ20, 2.0L 16v – EJ205/207, 2.5L 16v – EJ255, 2.5L 16v – EJ257, 2.5L 16v – EJ257 – EJ20 head |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244350 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 104.7 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 32.00 mm |
| Package Height | 60,00 mm |
| Package Length | 149,00 mm |
| Package Weight | 494.00 g |
| Package Width | 141,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.96 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Subaru EJ20/25 32.00mm (Std) Blk” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.