Supertech Valve Kit Exhaust Opel 27.50mm(std) Inconel
382,84 €
Esgotado
REF:
GEVI-3320S-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Opel |
| Modelo Veículo | 1.6L 16v – Z16LER |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721246009 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 113.15 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 27.50 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 138,00 mm |
| Package Weight | 368.00 g |
| Package Width | 149,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Shape | Dish |
| Stem Diameter | 4.95 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Opel 27.50mm(std) Inconel” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.