Supertech Valve Kit Exhaust Nissan RB25DET 30.65mm (+1.0) In
592,09 €
Esgotado
REF:
NEVI-1052-SL-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Nissan |
| Modelo Veículo | 2.5L 24v – RB25DET |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721244943 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 105.80 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 30.65 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.94 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Nissan RB25DET 30.65mm (+1.0) In” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.