Supertech Valve Kit Exhaust Mitsu 4B11T 31.00mm (+1) Inconel
370,94 €
Esgotado
REF:
MEVI-1019-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Mitsubishi |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 4B11T |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244655 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 105.90 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 31.00 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 140,00 mm |
| Package Weight | 422.00 g |
| Package Width | 150,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.46 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Mitsu 4B11T 31.00mm (+1) Inconel” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.