Supertech Valve Kit Exhaust Mazda 1.6 B6 26.20mm (Std) Blk N
249,66 €
Esgotado
REF:
MAEVN-1100-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Mazda |
| Modelo Veículo | 1.6L 16v – B6 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244698 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 105.35 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 26.20 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 149,00 mm |
| Package Weight | 384.00 g |
| Package Width | 140,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.94 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Mazda 1.6 B6 26.20mm (Std) Blk N” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.