Supertech Valve Kit Exhaust Honda K20/24 30.00mm (Std) Incon
352,66 €
Esgotado
REF:
HEVI-1020D-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – K20A/Z, 2.4L 16v – K24 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244441 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 108.65 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 30.00 mm |
| Package Height | 60,00 mm |
| Package Length | 138,00 mm |
| Package Weight | 452.00 g |
| Package Width | 148,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.45 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Honda K20/24 30.00mm (Std) Incon” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.