Supertech Valve Kit Exhaust Honda H22 30.00mm (Std) Dish Blk
237,80 €
Esgotado
REF:
HEVN-1006D-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 2.2L 16v – H22 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244847 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 106.45 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 30.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Shape | Dish |
| Stem Diameter | 5.45 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Honda H22 30.00mm (Std) Dish Blk” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.