Supertech Valve Kit Exhaust Honda B16A 28.50mm (+0.5) Flat B
228,83 €
Esgotado
REF:
HEVN-1001F-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 1.6L 16v – B16A, 1.7L 16v – B17A, 1.8L 16v – B18C1, 1.8L 16v – B18C5 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244846 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 102.50 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 28.50 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.45 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Honda B16A 28.50mm (+0.5) Flat B” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.