Supertech Valve Kit Exhaust Ford/Mazda B6 27.20mm (+1.0) Bla
249,66 €
Esgotado
REF:
MAEVN-1102-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Mazda |
| Modelo Veículo | 1.6L 16v – B6 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244653 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 105.35 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 27.20 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.94 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Ford/Mazda B6 27.20mm (+1.0) Bla” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.