Supertech Valve Kit Exhaust BMW S50B30 30.60mm Inconel
642,29 €
Esgotado
REF:
BMEVI-1036-12
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 3.0L 24v – S50B30 |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721245233 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 121.20 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 30.60 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 6.96 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust BMW S50B30 30.60mm Inconel” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.