Supertech Valve Kit Exhaust BMW S14 33.00mm Inconel
438,50 €
Esgotado
REF:
BMEVI-1010-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 2.3L 16v – S14B23, 2.3L 16v – S14B25 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245098 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 123.70 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 33.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 6.95 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust BMW S14 33.00mm Inconel” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.