Supertech Valve Kit Exhaust Audi EA855 TTRS 29.00mm (+1) Inc
528,37 €
Esgotado
REF:
VWEVI-1004S-10
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Lamborghini, Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 2.5L 20v – EA855, 2.5L 20v – EA855 EVO, 5.2L 40v – V10 FSI |
| Additional Info | Set of 10 |
| GTIN | 01037721244705 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 101.80 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 29.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.96 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Audi EA855 TTRS 29.00mm (+1) Inc” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.