Supertech Valve Guide Kit Intake & Exhaust Nissan KA24
96,25 €
Esgotado
REF:
GDE-NKA24-7-EI-OS-8
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Guides |
| Marca Veículo | Nissan |
| Modelo Veículo | 2.4L 16v – KA24DE |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244852 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 39.60 mm |
| Material Type | Manganese Bronze |
| Outside Diameter | 11.03 mm |
| Stem Diameter | 7.00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Guide Kit Intake & Exhaust Nissan KA24” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.