Supertech Valve Guide Kit Intake / Exhaust BMW S14/S38
90,32 €
Esgotado
REF:
GDE-BMS14-7-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Guides |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – S14B20, 2.3L 16v – S14B23, 2.3L 16v – S14B25 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244519 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 45.00 mm |
| Material Type | Manganese Bronze |
| Outside Diameter | 12.03 mm |
| Stem Diameter | 7.00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Guide Kit Intake / Exhaust BMW S14/S38” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.