Supertech Valve Guide Kit Exhaust Mitsubishi 4G63
70,69 €
Esgotado
REF:
GDE-MI66-E-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Guides |
| Marca Veículo | Mitsubishi |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 4G63 6-bolt, 2.0L 16v – 4G63 7-bolt |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244625 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 50.50 mm |
| Material Type | Manganese Bronze |
| Outside Diameter | 12.10 mm |
| Package Height | 19,00 mm |
| Package Length | 113,00 mm |
| Package Weight | 256.00 g |
| Package Width | 102,00 mm |
| Stem Diameter | 6.60 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Guide Kit Exhaust Mitsubishi 4G63” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.