Supertech Valve Guide Kit Exhaust BMW B48
94,19 €
Esgotado
REF:
GDE-BMB48-E6-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Guides |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – B48 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245578 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 47.00 mm |
| Material Type | Manganese Bronze |
| Outside Diameter | 10.045 mm |
| Package Height | 19,00 mm |
| Package Length | 91,00 mm |
| Package Weight | 158.00 g |
| Package Width | 79,00 mm |
| Stem Diameter | 6.00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Guide Kit Exhaust BMW B48” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.