Supertech Valve Guide Intake 6.0mm Mang. Bronze SR20DET
90,32 €
Esgotado
REF:
GDE-NSR6-I-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Guides |
| Marca Veículo | Nissan |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – SR20DE, 2.0L 16v – SR20DET |
| Inside Diameter | 6.00 mm |
| Position | Intake |
| GTIN | 01037721244381 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 40.00 mm |
| Material Type | Manganese Bronze |
| Outside Diameter | 10.03 mm |
| Stem Diameter | 6.00 mm |
| Package Height | 16,00 mm |
| Package Length | 105,00 mm |
| Package Weight | 134.00 g |
| Package Width | 102,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Guide Intake 6.0mm Mang. Bronze SR20DET” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.