Supertech Valve Guide Intake 6.0mm Mang. Bronze RB26
135,45 €
Esgotado
REF:
GDE-NSR6-I-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Guides |
| Marca Veículo | Nissan |
| Modelo Veículo | 2.6L 24v – RB26DETT, 3.7L 24v – VQ37VHR |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721244313 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 40.00 mm |
| Material Type | Manganese Bronze |
| Outside Diameter | 10.03 mm |
| Package Height | 16,00 mm |
| Package Length | 113,00 mm |
| Package Weight | 206.00 g |
| Package Width | 101,00 mm |
| Stem Diameter | 6.00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Guide Intake 6.0mm Mang. Bronze RB26” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.