Supertech Seat Insert 33.60×26.60×8.10mm
23,81 €
24 em stock
REF:
INS-33.6-26.6
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Seat Inserts |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter | 26.60 mm |
| Material Type | Nickel Aluminum Bronze (Ampco 45) |
| Outside Diameter | 33.60 mm |
| Package Height | 10,00 mm |
| Package Length | 80,00 mm |
| Package Weight | 20.00 g |
| Package Width | 45,00 mm |
| Thickness | 8.10 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Seat Insert 33.60×26.60×8.10mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.