Supertech Piston Kit VW 2.0 ABF 82.50 11.6:1
975,38 €
Esgotado
REF:
P4-VW16-ABF-82.5-4
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – ABF |
| Bore - Actual | 82.50 mm |
| Compression Height | 31.35 mm |
| Compression Ratio - Actual | 11.6:1 |
| Dome Volume | 10.3 cc |
| Image Info | These images are representative |
| Piston Pin Diameter | 21.00 mm |
| Ring Set Included | Not Included |
| Ring Set Recommended | R82.50-895052-00 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Piston Kit VW 2.0 ABF 82.50 11.6:1” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.