Supertech Piston Kit VW 1.8T 20v 82.50 9.3:1
1 092,38 €
Esgotado
REF:
P4-VW18T8250-N4-H13-4
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 1.8L 20v T |
| Bore - Actual | 82.50 mm |
| Compression Height | 32.70 mm |
| Compression Ratio - Actual | 9.3:1 |
| Dome Volume | -3.2 cc |
| Image Info | These images are representative |
| Piston Pin Diameter | 20.00 mm |
| Ring Set Included | Not Included |
| Ring Set Recommended | W8250XX |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Piston Kit VW 1.8T 20v 82.50 9.3:1” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.